Dogaldangelsin.com

Yeşil Marka Doğal Roll On Deodorant - Lavanta Kokulu

Organik Lavanta Yağlı Yeşil Marka Alüminyum İçermeyen Deodorant

Yeşil Marka Doğal Roll On Deodorant - Lavanta Kokulu

Organik Lavanta Yağlı Yeşil Marka Alüminyum İçermeyen Deodorant

Yeşilmarka
Stokta var
25,00 TL 19,90 TL

Alüminyum içermeyen doğal deodorant ile terlemeyi değil, ter kokusunu doğal yollarla önleyin. Yeşil marka alüminyum içermeyen bitkisel, organik ve doğal deodorant ile mineral tuzların etkisiyle ter kokusunu ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

 

Yeşil marka alüminyum içermeyen deodorant , ter kanalları tıkamaz ve sağlık sorunlarına neden olabilecek bir ortamın oluşturmasını sağlamaz. Piyasada satılan deodorantlar içerisinde alüminyum klorohidrat kullanılmaktadır. Bu hammadde ter kokusunu önlemek için ter gözenekleri kapatır. Bu şekilde terleme önlenir, vücudun klima sistemi bozulmuş olur ve bakteri açısından yoğun olan atık ter vücuttan atılamaz, vücutta kalır. Bu bir çok sağlık sorununa davetiye açabilir.

 

Yeşil Marka alüminyum içermeyen deodorant vücudun klima sistemi ve ısısal dengenin sağlanmasını sağlayan terlemeyi engellemez. Terlemeyle oluşan bakterilerin gelişimi engelleyerek, ter kokusuna sebep olacak ortamı ortadan kaldırabilir. Böylece en sağlıklı şekilde terlerken, ter kokusunu engellenmeye yardımcı olur. Bunun yanında yeşil marka alüminyum içermeyen deodorant terlemenin düzenlenmesine de yardım eder.

 

Yeşil Marka alüminyum içermeyen deodorant tek uygulamada 24 saat etkin koruma sağlar. Ter kokusunu hayatınızdan doğal yollarla alüminyum içermeyen deodorant ile silebilirsiniz. Yoğun ter problemi yaşayanlar için de etkilidir.

 

Yeşil Marka alüminyum içermeyen deodorant kalıntı bırakmaz, yapış yapış ten hissi bırakmaz, kiyafetlerinizde leke yapmaz. Cildiniz nefes almaya devam ederken, sağlıklı bir şekilde ter kokusunun oluşmadığını göreceksiniz.

 

Yeşil Marka Alüminyum İçermeyen Deodorant Özellikleri;

-Aluminyum Klorohidrat İçermez!

-Aluminyum Zirkonyum İçermez!

-Parfüm ve Sentetik Koku İçermez!

-Renklendirici Maddeler İçermez!

-Koruyucu Katkı Maddeleri İçermez!

-Alkol ve Alkol Türevi Katkı Maddeleri İçermez!

-Alerjik Bünyelerin Dostudur.

-Gimdes tarafından helal sertifikasına sahiptir.

-Dermatolojik olarak test edilmiştir.

-İçerik testiyle doğallığı kanıtlanmıştır.

 

Kullanımı: Yeşil Marka deodorant temiz tene uygulanmalıdır. Tavsiyemiz duş sonrasında kullanmaya başlamanızdır. Temiz tene doğal deodorantı yukarı aşağı yaparak, birkaç kez uygulayın ve uygulama sonrası doğal deodorantın kapağını kapatınız. Kullanmadan önce çalkalayınız.

 

İçindekiler: Su, Zeytin Yaprağı Suyu, GDO İçermeyen Bitkisel Gliserin, Mineral Tuz, GDO İçermeyen Mısır Şekeri Sakızı ve Organik Lavanta Yağı İçerir. Başka Hiçbir Hammadde İçermez!

 

alüminyum içermeyen deodorant

 

 

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Dogaldangelsin.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır