Dogaldangelsin.com

Yeşilmarka Doğal Deodorant - Kokusuz

Yeşilmarka Alüminyumsuz Doğal Roll On Deodorant

Yeşilmarka Doğal Deodorant - Kokusuz

Yeşilmarka Alüminyumsuz Doğal Roll On Deodorant

Yeşilmarka
Stokta var
25,00 TL 19,90 TL

Yeşilmarka alüminyumsuz deodorant doğal içeriğe sahiptir. Yeşilmarka alüminyumsuz deodorant içeriğindeki mineral ve bitkisel hammaddeler sayesinde ter kokusunu doğal yollarla önlemeye yardımcı olur, bünyenize doğal içeriğiyle zarar vermez. Yeşil marka alüminyum deodorant içerisinde tamamıyla bitkisel maddeler kullanılmıştır. Hiçbir katkı maddesi içermez.

 

Aluminyumsuz Deodorant İçindekiler: Su, GDO İçermeyen Bitkisel Gliserin, Mineral Tuz, GDO İçermeyen Mısır Şekeri Sakızı İçerir. Tamamen bitkisel bileşenler kullanılmıştır. Başka Hiçbir Madde İçermemektedir!

 

Piyasada satılan deodorantlar içerisinde alüminyum klorohidrat kullanılabilmektedir. Bu zararlı bileşen ter kokusunu önlemek için ter gözenekleri tıkamakta ve bu şekilde terlemeyi önlemektedir. Ancak vücudun nefes alma ve ısısal dengeyi ayarlayan yapısı bozulur. Atık maddeler içeren ve bakteri açısından yoğun olan ter vücuttan atılamaz, vücuda geri döner. Bu şekilde sizi büyük sağlık sorunlarına sebebiyet verecek bir yola sevkeder. 

 

Yeşilmarka alüminyumsuz deodorant ter kokusunu önlemeye yardımcı olur, bunun için terlemeyle oluşan bakterilerin gelişimi engelleyerek, ter kokusuna sebep olacak ortamı ortadan kaldırır. Böylece sağlıklı şekilde terlersiniz bunun yanında ter kokusu engellenmiş olur. Yeşil marka alüminyumsuz deodorant terlemenin düzenlenmesine de yardımcı olur.

 

Doğal içeriği sayesinde Yeşilmarka alüminyumsuz deodorant , beyaz kalıntı bırakmaz, yapışmaz, kiyafetlerinizde leke bırakmaz. Cildiniz nefes almaya devam ederken, sağlıklı bir şekilde ter kokusunun oluşmadığını göreceksiniz.

 

Yeşilmarka alüminyumsuz deodorant 48 saate kadar etkin olarak ter kokusunu önlemeye yardımcı olur. Güne Yeşilmarka alüminyumsuz deodorant ile başlayarak, ter kokusunu hayatınızdan silebilirsiniz. Yoğun terleyen bünyeler için de idealdir.

 

Yeşilmarka Alüminyumsuz Deodorant Özellikleri;

-Aluminyum Klorohidrat İçermez!

-Aluminyum Zirkonyum İçermez!

-Parfüm ve Sentetik Koku İçermez!

-Renklendirici Maddeler İçermez!

-Koruyucu Katkı Maddeleri İçermez!

-Alkol ve Alkol Türevi Katkı Maddeleri İçermez!

-Alerjik Bünyelerin Dostudur.

-Gimdes tarafından helal sertifikasına sahiptir.

-Dermatolojik olarak test edilmiştir.

-İçerik testiyle doğallığı kanıtlanmıştır.

 

Kullanımı: Yeşilmarka alüminyumsuz deodorant temiz tene uygulanmalıdır. Tavsiyemiz kullanıma duş sonrası başlamanızdır. Temiz tene doğal deodorantı yukarı aşağı yaparak, birkaç kez uygulayın ve uygulama sonrası alüminyumsuz deodorantın kapağını kapatınız. Kullanmadan önce çalkalamayı unutmayınız.

 

alüminyumsuz deodorant

 

 

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Yeşilmarka Doğal Deodorant - Kokusuz ile Benzer Ürünler

Dogaldangelsin.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır