Dogaldangelsin.com

Duru Chia Tohumu

Duru Chia Tohumu

Duru Chia Tohumu

Duru Chia Tohumu

Duru Bulgur
Stokta var
9,99 TL

Chia tohumu geçmişi çok eskiye dayanan, protein ve lif miktarı oldukça yüksek ve kaliteli bir üründür. Birçok yemekte kullanılan chia tohumu fiyat olarak oldukça uygun olmasıyla çokça tercih edilmektedir. Chia tohumunu kullanabileceğiniz yemek türleri genellikle çorbalar, salatalar, yoğurtlar, kahvaltılık gevrekler, pasta ve kekler, poğaça ve ekmekler, tatlı ve dondurmalar, reçel ve marmelatlar, soslar ve kahvaltılıklardır. Chia tohumunu öğütürek doğrudan kullanabildiğiniz gibi suya katıp jel kıvamına getirerek de tüketebilirsiniz.

Chia tohumu fiyat olarak geçmişten günümüze hep uygunluğunu korumuş ve benzerleri arasında tercih edilen bir tohum haline gelmiştir. Chia tohumu fiyat olarak artık en uyguna dogaldangelsin.com'dan satın alınabilmektedir. Chia tohumu protein ve lif kaynağı olmasının yanı sıra magnezyum, demir, kalsiyum, çinko, potasyum, fosfor gibi mineralleri de içermektedir. Chia tohumunun anavatanı Guatemala ve Meksika'dır. Chia tohumu suyu emici özelliği sayesinde 9-10 kat büyür ve bu yüzden tok tutucu özelliğine sahiptir.

Chia tohumu fiyat uygunluğuna dikkat edilerek en kaliteli tohumlar özenle seçilmiş ve Duru güvencesiyle paketlenmiştir. Chia tohumu fiyat ve ürün kalitesi açısından ülkemizde çok tercih edilen bir tohumdur. Chia tohumunu genellikle gıda takviyesi yapmak isteyenler, lif ve protein ihtiyacını karşılamak isteyenler, tok tutucu özelliği sayesinde kilo vermek isteyenler tercih etmektedir. Diğer chia tohumu markalarına kıyasla Duru chia tohumu fiyat ve kalite açısından bir adım öne çıkmaktadır.

chia tohumu fiyat

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Duru Chia Tohumu ile Benzer Ürünler

Dogaldangelsin.com © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır