Dogaldangelsin.com

Haccer Cilt Arındırıcı Peeling

Haccer Cilt Arındırıcı Peeling 150ml

Haccer Cilt Arındırıcı Peeling

Haccer Cilt Arındırıcı Peeling 150ml

Stokta var
40,00 TL 27,90 TL

Cilt arındırıcı peeling haccer doğallığı ve kalitesiyle hem cildinizi arındırır hem de peeling etkisi verir. Haccer cilt arındırıcı peeling cildin yapısına zarar vermeden kir ve makyajı temizler, kullanıldıktan sonra yumuşak bir cilt sunar. İçerisinde tahriş edici kimyasallar içermeyen cilt arındırıcı peeling ile güvenle teninizin bakımını yapabileceksiniz.

Haccer cilt arındırıcı peeling içerisinde alkol ve paraben gibi zararlı kimyasallar bulunmaz. Güvenle kullanabileceğiniz haccer cilt arındırıcı peeling doğal bitki özleri ve mineraller içerir. Haccer cilt arındırıcı peeling içerisindeki mineraller ve bitki özleri sayesinde siyah noktalarda ve sivilceler üzerinde etki sağlar.

 

Haccer Cilt Arındırıcı Peeling Kullanım Talimatı: Sabah ve akşam ıslak yüze masaj yaparak uygulayıp ardından su ile durulanır. Tüm yüze göz çevresi dahil uygulanabilir.

Haccer Cilt Arındırıcı Peeling İçeriği: Aqua, decy glucoside, rose damascana, pyrus mallus extract, coco glucoside, glyceryl oleate, xanthum gum, Nabenzoate, fragaria vesca seed oil, citrus medica limonum oil, oleum myristica

cilt arındırıcı peeling

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Dogaldangelsin.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır