Bebek bezi ve ıslak mendil, çocukların bebeklik döneminde sıkça kullanılan ürün çeşitlerindendir. Bebek bezi, bebeğin yaşına, sağlık durumuna göre farklılık gösterebilir. Genellikle bebek bezleri, şirketler tarafından sayılar ile numaralandırılarak boyutları belirtilir. Bebek ıslak mendilleri, normal ıslak mendile göre daha saf ve içerik olarak daha temizdir. Bebek ıslak mendilleri alt değiştirme esnasında kullanılan gerekli bir üründür.

Gösterilen sonuç sayısı: 3

Kenar çubuğunu göster

Bebek bezi çoçuğun yaşı ve kalıbıne göre numaralandırılır ve bebek bezi fiyatları bezin kalitesine , markasına , boyutlarına göre bebek bezi çeşitleri bulunur. Bebek bezinin yanında ıslak mendil , pudra , pişik kremi , losyon kullanılır.

Bebek bezi ve ıslak mendil çeşitleri kategorimizde mevcuttur. Bebeğiniz için en doğal ıslak mendil markalarını tercih edebilirsiniz. En doğal bebek ve ıslak mendil ürünlerine en iyi fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bebekler için düzenli olarak bebek bezi satın alıyorsanız, paketli bebek bezi seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Bebek bezi markalarını ve çeşitlerini dogaldangelsin.com ile kolayca inceleyebilir, sipariş verilebilirsiniz.

Bebek bezi ve ıslak mendil fiyatları birçok etkene göre değişkenlik gösterdiği için, fiyatlar arasında farklılıklar olabilir. Bebek bezi çeşitleri numaralarla belirtilmiştir. Bebeğinizin kilosu ve yaşına göre en uygun bebek bezi çeşidini tercih edebilirsiniz. Bebek bezi ve ıslak mendil çeşitlerine indirimli fiyatlar ile sahip olmak için kampanyalarımızı takip edebilirsiniz.