Bebek bezi annelerin sıkça tercih ettiği, pratik bir şekilde bebeklerin altlarını temizlediği bir üründür. Bebek bezi, bebeğin ağırlığına göre numaralara sahiptir. Bu şekilde bebeğinize en uygun bebek bezini satın alabilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 3

Kenar çubuğunu göster

Bebek bezi, bebeklerin alt temizliğinde annelerin pratik bir şekilde kullanabileceği hazır ve tek kullanımlık bir bebek ürünüdür. Bebek bezi, bebeklerin ağırlığına göre numaralandırılarak gruplandırılmıştır. Bu sayede bebeğinizin ağırlığına göre en uygun bebek bezini tercih edebilirsiniz.

Bebek bezi numaraları genellikle 6'ya kadardır. 1 numara bebek bezi özellikle yenidoğan veya küçük bebekler için tercih edilir. 2 numara bebek bezi markaya göre değişiklik gösterse de 3-6 kg aralığındaki bebekler için kullanılmaktadır. 3 numara bebek bezi 6-10 kg, 4 numara bebek bezi 9-14 kg, 5 numara bebek bezi 11-18 kg ve 15-25 kg olarak satın alınıp kullanılabilir.

Bebek bezi tercih ederken nasıl ki gıdalarımızda doğal içerikli olmasına dikkat ediyorsak bebek bezinde de en doğal bebek bezi içeriğine sahip markayı tercih etmeye çalışmalıyız. Bebek bezi, bebeğinizin cildine gün boyunca doğrudan temas ettiği için doğal bir yapıda olması çok önemlidir.