Doğal deodorant arıyorsanız doğru yerdesiniz, aluminyum klorohidrat, aluminyum zirkonyum ve alkol içermeyen doğal deodorant çeşitleri bu kategoride. Ter kokusunu önleyen doğal deodorantlarla terlemeyi değil ter kokusunu engellersiniz. Vücudun doğal klima sistemi doğal deodorantlar ile bozulmaz. Alüminyum içeren kimyasal deodorantlar ter kanalları kapatarak, terlemeyi önlerler. Bu yöntem sağlığınız açısından olumsuz koşullar oluşturabilir. Doğal deodorantlar içesinde parfüm bulunmaz, doğal yağlarla en güzel kokular doğal deodorant çeşitlerimizde. Kategorimizde size sunulan doğal deodorant ile ter gözenekleri kapanmaz, vücutun klima sistemi olan terleme engellenmez, ter kokusuna neden olan bakterilerin gelişimi engellenir ve ter kokusuna sebep olacak ortam ortadan kaldırılır. Aileniz ve sizin için doğal deodorant tercih ediniz. Size önerimiz Yeşilmarka doğal deodorant çeşitleridir. Yeşilmarka sağlıklı yaşam ürünleri firmamızında bünyesinde bulunduğu Emsay Group tarafından üretilmektedir. Üreticisiden direk tüketicine doğal deodorant için doğru yerdesiniz.

doğal deodorant

Gösterilen sonuç sayısı: 5

Kenar çubuğunu göster

Doğal deodorant arıyorsanız size tavsiyemiz Yeşilmarka doğal deodorant çeşitleridir. Özenle seçilmiş doğal mineral ve bitkilerden üretilmiştir. İçerdiği doğal hammadeler sayesinde ter kokusu oluşumuna neden olan bakterilerin gelişimini engelleyerek, ter kokusunu engellemeye yardımcı olur.

Yeşilmarka doğal deodorant da koltuk altı gözenekleri tıkayabilen Alüminyum Zirkonyum ve Alüminyum Klorohidrat gibi kimyasallar bulunmamaktadır. Doğal deodorant çeşitlerimizde parfüm kullanılmamaktadır. Kokularımız bitkinin doğal yağlarından ve aromalarından elde edilmektedir.

Yeşilmarka doğal deodorantlar, özel ve doğal içeriği sayesinde teninizde beyaz kalıntı ve leke bırakmaz, kullanım sonrası ferahlık sağlar. Yapışkan his bırakmaz. Yeşilmarka ürünlerimizin hiçbirinde etil alkol ve sentetik alkol türevleri kullanılmamaktadır. Sentetik, zararlı kimyasallar üretim tesisimizden içeri dahi girememektedir. Yeşilmarka doğal deodorantlar koruyucu katkı maddesi içermez!

Yeşilmarka doğal deodorantlar 48 saate kadar ter kokusunu engellemeye yardımcı olur. Terlemeyi engellemez. Sağlıklı bireyin nefes alma sistemi olan koltuk altı gözeneklerini kapatmaz. Terlemeyle birlikte ter kokusuna sebep olacak bakteriyel ortamın gelişimini doğal yollarla elde ederek, ter kokusunun oluşmasını engeller.

Doğal deodorant çeşitlerimiz kadın, erkek ve çocuk için idealdir. Parafin, Vazelin, Paraben, EDTA, Parfüm, Boya, TEA İÇERMEZ!

Gimdes’ten helal sertifikasına sahiptir.

doğal deodorant