Dogaldangelsin.com

Yeşilmarka Doğal Roll On Deodorant - Bergamot

Yeşilmarka Doğal Roll On Deodorant - Bergamot Kokulu

Yeşilmarka Doğal Roll On Deodorant - Bergamot

Yeşilmarka Doğal Roll On Deodorant - Bergamot Kokulu

Yeşilmarka
Stokta var
25,00 TL 19,90 TL

Yeşilmarka doğal roll on deodorant özenle seçilmiş doğal mineral ve bitkilerden üretilmiştir. İçerdiği doğal hammadeler sayesinde ter kokusu oluşumuna neden olan bakterilerin gelişimini engelleyerek, ter kokusunu engellemeye yardımcı olur.

 

Yeşilmarka doğal roll on deodorantlarda koltuk altı gözenekleri tıkayabilen Alüminyum Zirkonyum ve Alüminyum Klorohidrat gibi kimyasallar bulunmamaktadır. Doğal deodorant çeşitlerimizde parfüm kullanılmamaktadır. Kokularımız bitkinin doğal yağlarından ve aromalarından elde edilmektedir. Yeşilmarka doğal roll on deodorant bergamot kokulu çeşidimizde bergamot özleri kullanılarak kokulandırılmıştır.

 

Yeşilmarka doğal roll on, özel ve doğal içeriği sayesinde teninizde beyaz kalıntı ve leke bırakmaz, kullanım sonrası ferahlık sağlar. Yapışkan his bırakmaz. Yeşilmarka doğal roll on ürünlerimizin hiçbirinde etil alkol ve sentetik alkol türevleri kullanılmamaktadır. Sentetik, zararlı kimyasallar üretim tesisimizden içeri dahi girememektedir. Yeşilmarka doğal roll on deodorantlar koruyucu katkı maddesi içermez!

 

Yeşilmarka doğal roll on deodorantlar 48 Saate Kadar ter kokusunu engellemeye yardımcı olur. Terlemeyi engellemez. Sağlıklı bireyin nefes alma sistemi olan koltuk altı gözeneklerini kapatmaz. Terlemeyle birlikte ter kokusuna sebep olacak bakteriyel ortamın gelişimini doğal yollarla elde ederek, ter kokusunun oluşmasını engeller.

 

Ürünlerimiz kadın, erkek ve çocuk için idealdir. Parafin, Vazelin, Paraben, EDTA, Parfüm, Boya, TEA İÇERMEZ! Gimdes’ten helal sertifikasına sahiptir.

 

Doğal Roll On Kullanımı: Kullanmadan önce çalkalayınız, sonra yukarı aşağı hareketlerle koltuk altınıza uygulayınız. Kullanıma temizlenmiş ciltte yani banyo sonrasında başlanmalı ve hergün tekrarlanmalıdır.

 

Doğal Roll On İçindekiler: Aqua,  Glycerin, Potassium Alum, Xanthan Gum, Peach Aroma

doğal roll on

 

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Dogaldangelsin.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır