Emzik ve aksesuarları bebeklerin günlük hayatında anneler tarafından kullanılan, genellikle bebeğin oyalanması maksadıyla bebeğe verilen geçici bir ürünüdür. Emzik ve aksesuarları birçok çeşide ve markaya göre ayrılmaktadır. Bebeğinize en uygun emzik çeşidini bulmak için birkaç çeşit denemek zorunda kalabilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 3

Kenar çubuğunu göster

Emzik ve aksesuarları bebekler için kullanılan, uzun yıllardan beridir var olan bir gereçtir. Bebeklerin genelde ağlamaması ve oyalanması maksadıyla kullanılan emzikler birçok marka ve çeşide sahiptir. Emzik ve aksesuarları fiyatları da bu marka ve çeşitlere göre değişiklik göstermektedir.

Emzikler genelde yapısı itibariyle sınıflandırılır. Emzik çeşitleri arasında kauçuk emzikler, silikon emzikler, damaklı emzikler ve damaksız emzikler bulunmaktadır. Bu çeşitler de belli başlı yaş gruplarına ve bebeğin ağız yapısına göre hitap eder.

Emzik ve aksesuarları satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey yapısı ve şeklidir. Bebeklerde yanlış ve kalitesiz emzik kullanımı ileride büyük ağız problemlerine yol açabilir. Bebek emzik ve aksesuarları tercih ederken kalitesine ve yapısına dikkat etmelisiniz.