Dogaldangelsin.com

Yeşilmarka Dudak Balmı - Vanilyalı

Yeşilmarka'dan Yerli Üretim En İyi Dudak Balmı - Vanilyalı

Yeşilmarka Dudak Balmı - Vanilyalı

Yeşilmarka'dan Yerli Üretim En İyi Dudak Balmı - Vanilyalı

Yeşilmarka
Stokta var
12,50 TL 9,90 TL

Yeşilmarka'dan yepyeni bir ürün daha. Vanilyalı dudak balmı ile kendinizi şımartın. Yeşilmarka vanilyalı dudak balmı en iyi dudak balmı diyeceksiniz.  Yeşilmarka vanilyalı dudak balmı, dudaklarınızdaki hasar görmüş bölgelerin onarılmasına, dudağınızın nem dengesini kazanmasına yardımcı olur. Doğadan ilham alan yeşilmarka dudak balmleri uygulandığı an itibariyle dudaklarınızı yumuşacık yapar, dış etkenlere karşı savunmada fayda sağlar.

 

Yeşilmarka dudak balmlerinin en iyi dudak balmı olduğunu düşünmeniz için birçok neden var. Yeşilmarka dudak balmleri özenle seçilmiş bitkilerden oluşan içeriğe sahiptir. Hayvansal kaynaklı bir hammadde bulunmamaktadır. İçerdiği doğal ve bitkisel hammaddeler sayesinde nemlendirirken korunacak, korunurken cildinize kimyasal maddelerle zarar vermeyeceksiniz. Yeşilmarka dudak balmleri %100 doğaldır. İçerisinde bulunan yüksek kaliteli soğuk sıkım zeytinyağı ile dudaklarınız doğallıkla nemlenecek. Hindistan cevizi ve palm çekirdeğinden elde edilen organik sertifikalı hammaddeler dudaklarınızın nem dengesini sağlamada, nemin geri kazanılmasında, çatlakların kurulukların giderilmesinde fayda sağlayacaktır. 

 

Yeşilmarka dudak balmleri en iyi dudak balmı demeniz için birçok neden daha var:

- Yeşilmarka dudak balmleri %100 doğaldır.

- Herhangi bir katkı maddesi içermez.

- Parafin, Vazelin, Paraben, EDTA, Parfüm, Boya, TEA İçermez!

- Gimdes'ten helal sertifikasına sahiptir. 

 

Yeşilmarka Doğal Dudak Balmı Kullanımı: Dudaklarınızın tamamına eşit miktarda yavaşça yayarak uygulayın. İhtiyaç duyduğunuz günün her anı tekrarlayabilirsiniz. Ruj altına da uygulanabilir.

Yeşilmarka Vanilyalı Dudak Balmı İçindekiler: Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Undecane*, Tridecane*, Coco-Caprylate/Caprate*, Olea Europaea Fruit Oil*, Aroma,  

en iyi dudak balmı

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Yeşilmarka Dudak Balmı - Vanilyalı ile Benzer Ürünler

Dogaldangelsin.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır