Siz...

bizim için çok değerlisiniz.

Bunu en iyi şekilde benimsediğimizi düşünüyoruz. 2012 yılından itibaren e-ticaret sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz, her zaman müşterilerinin yanında durmuştur.

Doğaldangelsin.com Türkiye’de kurulmuş ve bu ülkedeki insanlara hizmet etmekten mutluluk ve gurur duymuştur. Bu sebeple şirketimiz yerli ürünlere büyük önem vermekte ve özellikle yerli üreticilerin ürünlerini kullanıcılara ulaştırmayı hedeflemektedir.

Ekibimiz...

sürekli artan ihtiyaca göre şekillenmekte ve profesyonel ekipmanlarla en iyi işi ortaya çıkarmaktadır.

Sürekli iş yapısını geliştiren Doğaldangelsin.com ekibi, yıllar boyunca ortaya çıkmış ihtiyaçlar ve deneyimlerle üst düzey bir hizmet sunmayı kendine en önemli ilke görmüş ve bu amacı kendinde benimsemiştir. Sakarya merkezli kurulan depo ve iş merkezimizin şimdiye kadar on binlerce teslim edilmiş siparişi ve binlerce mutlu müşterisi bulunmaktadır. Doğal ve organik ürünleri kullanıcılarına en iyi fiyatlarla sunmayı amaçlamakta ve bu adımda şirket politikalarına uygun iş ortakları ile çalışmaktadır.

Ve biz...

geleceğe hızlı ve sağlam adımlarla ilerliyoruz.

Doğal ve organik ürünleri kullanıcılarına en iyi fiyatlarla sunmayı amaçlamakta ve bu adımda şirket politikalarına uygun iş ortakları ile çalışmaktadır. 2020 yılı itibariyle on binlerce kişiye hizmet etmenin tecrübesi ve bilinciyle çok daha etkin bir çalışma rolüne bürünerek önümüzdeki yıllarda e-ticaret sektöründe öncü bir role sahip olacağı düşüncesiyle iş planlarında hızla ilerlemektedir.