Dogaldangelsin.com

Yeşilmarka Dudak Balmı - Naneli

Yeşilmarka Lip Balm (Dudak Balmi) ile Doğallık Satın Alın

Yeşilmarka Dudak Balmı - Naneli

Yeşilmarka Lip Balm (Dudak Balmi) ile Doğallık Satın Alın

Yeşilmarka
Stokta var
12,50 TL 9,90 TL

Yeşilmarka doğal lip (dudak) balmleri özenle seçilmiş bitkisel içeriği sayesinde dudaklarınızdaki hasar görmüş bölgeleri nazikçe onarmaya, dudaklarınıza yeniden tazelik ve nem kazandırarak ihtiyaç duyduğu desteği vermeye yardımcı olur. Yeşilmarka lip balm satın almanız için en önemli nedenlerden biri %100 doğal bir lip balm olmasıdır. İçerisinde zararlı katkı maddeleri bulunmamaktadır.

 

Yeşilmarka lip balm (dudak balmi) naneli çeşidimizde özel olarak gerçek nane yağı kullanılmıştır. Lip balmdeki nane yağı ile hem dudaklarınız hemde siz ferahlanın ve tazelenin. Hoş kokusuyla yeşilmarka naneli lip balm vazgeçilmeziniz olacak.

 

Lip balm satın almanız için diğer nedenler; Yeşilmarka doğal lip balm dudaklarınızdaki hasar görmüş bölgeleri nazikçe onarmaya, dudaklarınıza tazelik ve nem kazandırarak ihtiyaç duyduğu desteği vermeye yardımcı olur. Doğadan ilham alan bu özel dudak balmi uygulandığı andan itibaren dudaklarınızı yumuşatmaya ve dış etkenlere karşı savunma oluşmasına yardımcı olur. 

 

Yeşilmarka lip balm satın aldığınızda doğadan ilham alan bu özel lip balminin uygulandığı andan itibaren dudaklarınızı yumuşattığını ve dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olduğunu hissedeceksiniz.

 

Yeşilmarka Doğal Lip (Dudak) Balmi içeriğinde bulunan shea butter ve soğuk sıkım naturel sızma zeytinyağı sayesinde dudaklarınızın nem dengesini korumanızı ve dudaklarınızın doğal yollarla beslemesini sağlar. Lip balm satın aldığınızda gerçe natural sızma zeytinyağının da faydalarını satın almış olacaksınız.

 

Yeşilmarka doğal lip balm hindistan cevizi ve palm çekirdeğinden elde edilen organik sertifikalı nemlendiriciler sayesinde dudaklarınızın nem dengesini korunmasına, nemin geri kazanılmasına, çatlakların giderilmesine ve dudaklarınıza bakım yapılmasına yardımcı olur.

 

Yeşilmarka lip balm satın almanız için başka nedenlerde var.

-Yeşilmarka Doğal Dudak Balmleri katkı maddesi İÇERMEZ!

-Parafin, Vazelin, Paraben, EDTA, Parfüm, Boya, TEA İÇERMEZ!

-Gimdes’ten helal sertifikasına sahiptir.

 

Lip Balm Kullanımı: Dudaklarınızın tamamına eşit miktarda uygulayın. İhtiyaç duyulan sıklıkta uygulamayı yenileyebilirsiniz. Besleyici dudak balmini, rujunuzun altına da uygulayabilirsiniz.

 

Lip Balm İçindekiler: Butyrospermum Parkii (Shea) Butter*, Undecane*, Tridecane*, Coco-Caprylate/Caprate*, Olea Europaea Fruit Oil*, Aroma,  

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Yeşilmarka Dudak Balmı - Naneli ile Benzer Ürünler

Dogaldangelsin.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır