Dogaldangelsin.com

Naturalive Doğal Saç Bakım Kremi

Naturalive Beauty Doğal Saç Bakım ve Onarım Kremi

Naturalive Doğal Saç Bakım Kremi

Naturalive Beauty Doğal Saç Bakım ve Onarım Kremi

Naturalive
Stokta var
16,00 TL
Saç bakım kremi ecocert sertifikalı hammaddelerle hazırlanmıştır. Naturalive doğal saç bakım kreminin vazgeçilmezleri; ısırgan, defne, bal, biberiye, zeytinyağı, B5 ve E vitamini ile saçlarınıza genel bakım sağlayan doğal saç kremi, onarmaya da yardımcı olur.
 
 
Doğal formülüyle saçlarınızın kolay açılmasını ve taranmasını sağlayan saç bakım kremi, sadece saç uçlarına değil  aynı zamanda saç derisine de onarım uygulayarak saçı kökten uca kadar beslemektedir. Naturalive doğal saç bakım kremi ecocert sertifikalı maddelerle hazırlanmıştır. Saç bakım kremi hayvansal katkı, slikon, parfüm, petrol türevi madde içermemektedir!
 
 
Doğal Saç Bakım Kremi Parapen, Boya, Slikon, DEA, Formaldehit, DMDM Hydantoin, Ceteart-20, EDTA, Hyvansal Yağ ve Katkıları içermemektedir!
 
 
Naturalive Doğal Saç Bakım Kremi İçindekiler: Defne yağı ( Laurel Oil ), Ecocert sertifikalı bakım kremi ( Emulsense hc ), Zeytinyağı (Olive oil ), Isırgan Ekstrakt, Biberiye ekstrakt, Bal ( Honey ), B5 vitanimi, E vitanimi, Gıda koruyucu (Potassium Sorbate ), Bitkisel gliserin, 
 
 
 
  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Naturalive Doğal Saç Bakım Kremi ile Benzer Ürünler

Dogaldangelsin.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır