Dogaldangelsin.com

Naturalive Doğal Saç Bakımı Seti

Naturalive Beauty Şampuan ve Saç Kreminden Oluşan Doğal Saç Bakımı Seti

Naturalive Doğal Saç Bakımı Seti

Naturalive Beauty Şampuan ve Saç Kreminden Oluşan Doğal Saç Bakımı Seti

Naturalive
Stokta var
28,00 TL
Doğal saç bakımınız için gerekli olan başlıca ürünlerden, doğal şampuan ve doğal saç kreminden oluşan Naturalive doğal saç bakımı setini sizlerin beğenisine sunuyoruz. İçerisinde zararlı kimyasal içermeyen hammaddelerden üretilmiş ürünlerden oluşan doğal saç bakımı seti 350ml' lik ambalajlarla sizlere gönderiyoruz.
 
 
Naturalive Doğal Saç Bakımı Seti İçindeki Doğal Şampuan:
 
Doğal saç bakımınız için yararlı olan ısırgan, defne ve biberiye özleri etkisiyle saçlarınızı güçlendirir. Doğal saç bakımı seti içerisinde bulunan doğal şampuan uzun süreli kullanımda kepek oluşumunu önlemeye yardımcıdır. Ecocert sertifikalı temizleyici hammaddeler ile üretilmiştir.
 
 
Naturalive doğal şampuan SLS, DEA, DMDM Hydantoin, Paraben, Formaldehit, Boya, Silikon, Hayvansal Yağ ve Katkıları İçermemektedir!
 
 
Naturalive Doğal Saç Bakım Seti İçindeki Doğal Şaç Kremi:
 
 
Ecocert sertifikalı hammaddeler ile üretimi sağlanmıştır. Saç bakımı seti içinde bulunan doğal saç kremi zeytinyağı, defne yağı, bal, Vitamin B5 ve Vitamin E, ısırgan ve biberiye özleri içerir.
 
 
Doğal saç kremi ile saçlarınızın genel bakımı sağlanır ve onarımına yardımcı olur. Doğal formülü ile saçlarınızın kolay açılmasını, taranmasını sağlar. Sadece saç ucuna değil; saç derisine de uygulayarak saçı kökten uca kadar besleyebilirsiniz.
 
 
Doğal saç bakımı seti içinde yer alan doğal saç kremi; parfüm, Centrimonium Chloride, hayvansal katkı, silikon ve petrol türevleri, DEA, DMDM Hydantoin, Paraben, Formaldehit, Boya, Silikon, , Cetearth-20, Propylene Glycol, EDTA, Hayvansal Yağ ve Katkıları içermez!
 
 
  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Naturalive Doğal Saç Bakımı Seti ile Benzer Ürünler

Dogaldangelsin.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır