Dogaldangelsin.com

Naturalive Doğal Sıvı Leke Çıkarıcı

Naturalive Beauty Doğal Sıvı Leke Çıkarıcı - Oksijenle Gelen Doğal Temizlik

Naturalive Doğal Sıvı Leke Çıkarıcı

Naturalive Beauty Doğal Sıvı Leke Çıkarıcı - Oksijenle Gelen Doğal Temizlik

Naturalive
Stokta var
19,00 TL
Oksijenden gelen doğal temizliğin gücü. Doğal leke çıkarıcı içerdiği aktif oksijenle birlikte aktif ve güçlü temizlik sağlar. Naturalive Doğal Sıvı Leke Çıkarıcı aktif oksijenle en doğal temizliği evinizde, ofisinizde uygulayın. Sıvı leke çıkarıcı lekeler, derz ve dolgular ve tüller gibi birçok yerde lekelere karşı kullanıma uygundur. 
 
 
 
Doğal sıvı leke çıkarıcı fosfat, enzim, parfüm ve sentetik temizleyici kesinlikle içermez. Tüllerde, beyazlarda ve renklilerde güvenle kullanabilirsiniz. Aktif oksijen ile zor leke ve yağları çıkarır; beyaz çamaşırların sararmasını engeller. Çamaşır suyu içermediği eşyalarınıza ve çevreye zarar vermez. Hassas cilde sahip olan kişiler gönül rahatlığı ile kullanabilir.
 
 
Doğal Sıvı Leke Çıkarıcı İçeriği şöyledir:
 
Noniyonik, Anyonik(Hindistan Cevizi Eldesi) Ve Oksijen Bazlı Ağartıcı. Doğal sıvı leke çıkarıcı 1t olarak sizlere sunulmaktadır.
 
 
 
Doğal Sıvı Leke Çıkarıcı Kullanım Talimatı
 
Beyaz Çamaşırlar İçin: 1 kapak Naturalive Sıvı Leke Çıkarıcı’yı ilave edebilirsiniz. Daha iyi bir temizlik için makinenizi çalıştırıp en az 6 saat bekleterek yıkamaya devam ediniz.
 
Lekeli Çamaşırlar İçin: Lekeli çamaşırlarda lekeli bölgeye Naturalive Sıvı Oksi Doğal Leke Çıkarıcı ilave ederek makinenize yerleştiriniz. Beyazların 60 derece, renklilerin 40 derecede yıkanması önerilir. Daha zor lekelerde makinenizin deterjan gözüne 1 kapak daha Naturalive Oksi Leke Çıkarıcı ilave edebilirsiniz.
 
Fayans ve Derz Dolgular: Naturalive Doğal Sıvı Leke Çıkarıcı’yı doğrudan derzlere uygulayınız, 1 saat kadar bekletip fırçalayarak temizleyiniz.  Parke ve mermer dışındaki yüzeylerde 1lt suya 1 kapak Naturalive Doğal Leke Çıkarıcı’yı ilave ediniz.
 
Tüller: Normal ölçüsünde deterjanınızı ve 2 kapak Naturalive Doğal Sıvı Leke Çıkarıcı’yı makinenize ekleyiniz.
 
 
  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Dogaldangelsin.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır