Dogaldangelsin.com

Naturalive Doğal Yağ Çözücü

Naturalive Beauty Limonlu Doğal Yağ Çözücü Sayesinde İnatçı Lekelere Son!

Naturalive Doğal Yağ Çözücü

Naturalive Beauty Limonlu Doğal Yağ Çözücü Sayesinde İnatçı Lekelere Son!

Naturalive
Stokta var
13,00 TL
Yağ çözücü limon kabuğu özü sayesinde yağ, inatçı ve zor lekelere karşı etkili temizleme sağlar. Tahriş edici, aşındırıcı ve asitleyici kimyasallar içermeyen doğal yağ çözücü etkili bir çözünme yaparak, yağların kolaylıkla uzaklaşmasını sağlar.
 
 
Doğal Yağ Çözücü Özellikleri:
 
Yüksek performansı ve bitki özlü ham maddeler içeren yağ çözücü, formülü sayesinde tencere, ızgara, evye, ocak, fırın, mutfak tezgahı, aspiratör, tava ve fayans gibi kirli, yağlı, yıkanılabilir yüzeylerde temizlik ve parlaklık sağlamaktadır. Ambalaj boyutu 500ml' dir.
 
Her türlü ağır yağ kirlerini ve lekeleri, yüzeyleri çizmeden, kolaylıkla söken doğal yağ çözücü ovalamadan temizler ve kolayca durulanır. İz, leke bırakmaz ve asit içermez. 
 
Naturalive doğal yağ çözücü tahriş edici, aşındırıcı kimyasallara gerek kalmadan temizlik sağlamaktadır. Yağ çözücü uygun pH'ı ile cilt ve çevre dostudur.
 
 
Doğal Yağ Çözücü Kullanım Talimatı
 
Temizlenecek yüzeylere 2-3 kez püskürtülerek, 2-3 dakika beklendikten sonra nemli bez veya süngerle silinirek durulanmaktadır. Yağ çözücü ile çok yağlı ve kirli yüzeylerde daha iyi sonuç alınabilmek için, aynı miktarda püskürtülerek 4-5 dakika beklendikten sonra nemli bir sünger veya bez ile kuvvetli bir şekilde bastırılarak silinip ve durulanmaktadır.
 
 
Naturalive Doğal Yağ Çözücü Ürün Bileşimi
 
Limonen, Potasyum Sorbat, Hindistan Cevizi Eldesi ( Naniyonik Aktif Madde )
 
 
  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Dogaldangelsin.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır