Dogaldangelsin.com

Naturalive Elde Doğal Bulaşık Deterjanı 2,5 Lt

Naturalive Beauty Bulaşık Deterjanı Elde Yıkamalar İçin

Naturalive Elde Doğal Bulaşık Deterjanı 2,5 Lt

Naturalive Beauty Bulaşık Deterjanı Elde Yıkamalar İçin

Naturalive
Stokta var
30,50 TL

Bulaşık temizlik ürünleri için elde bulaşık deterjanı seçimi çok önemlidir. Direk elinize temas eden bulaşık deterjanı olması çok önemlidir. Bulaşık eldivenleri olmadan sağlıklı bir şekilde bulaşık yıkayabilmenin yolu da elde bulaşık deterjanı vesilesiyle olur. 

Naturalive doğal elde bulaşık deterjanı boraks içermektedir. Enzim, fosfat, sentetik madde ve parfüm içermez. Elde doğal bulaşık deterjanı içerisinde şeker ve hindistan cevizinden elde edilmiş temizleyici maddeler, bitkisel gliserin ve boraks bulunmaktadır. Başka bir hammadde kullanılmamıştır. Elde bulaşık deterjanı 2.5 lt'lik ambalajla size sunulmaktadır.

Elde bulaşık deterjanı doğal hammadelerden üretildiği için çocukların oyuncaklarında, biberonlarında ve tüm mutfak gereçlerinde gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Suda kolayca parçalanan hammaddelerden üretilen elde bulaşık deterjanı ile çevrenizi de korursunuz. İnsan sağlığına zarar vermeyen hammaddeler içeren doğal elde bulaşık deterjanı içerisindeki gliserin sayesinde ellerinizin bakımına da yardımcı olur.

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Dogaldangelsin.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır