Dogaldangelsin.com

Naturalive Tüy Azaltıcı Losyon

Naturalive Beauty Bitkisel Tüy Azaltıcı Losyon İle Tüy Sorunlarına Doğal Çözüm

Naturalive Tüy Azaltıcı Losyon

Naturalive Beauty Bitkisel Tüy Azaltıcı Losyon İle Tüy Sorunlarına Doğal Çözüm

Naturalive
Stokta var
46,00 TL
Tüy dökücü ürünler genel itibariyle zararlı kimyasallar içermekte, deriye ve tüylere zarar vererek tüy dökülmesine yardımcı olabilmektedir. Bu yüzden en doğal yöntem doğal içerikli tüy azaltıcı ürünler kullanarak, tüylerin uzamasını azaltmaya veya yavaşlatmaya çalışmaktır.
 
 
Doğaldangelsin.com 'un size sunduğu tüy azaltıcı losyon kimyasal maddeler ve koruyucu katkılar içermemektedir. Tüy azaltıcı losyon kokusuzdur ve kullanımı kolaydır. Aynı zamanda istenmeyen kıllar üzerine de etkilidir.
 
 
Naturalive Tüy Azaltıcı Losyon Nasıl Kullanılır?
 
Tüy azaltıcı losyon kıllar kökten alınıp temizlendikten sonra, kıl diplerine sürülerek uygulanmalıdır. Her kıl alınışından sonra tüy azaltıcı losyon sürülmektedir. Sürülen yer yıkanmadan da losyon bırakılabilir.
 
Tüy azaltıcı losyonun etki ettikten sonra (30 dakika) istenirse yıkanılabilir. Kıl dipleri sıcak etki ile açıldığından sıcak banyodan sonra da sürülerek etkisi hızlandırılabilir.
 
Tüy azaltıcı losyon sadece kıl köklerini etkilemektedir, ter bezlerine olumsuz etkisi yoktur. Kişilerin hormonal yapısına göre sonuç alma süreleri değişiklik gösterebilir. Tüy azaltıcı, kılların temizlendiği bölgeye ilk 3 gün uygulanmasında fayda vardır.
 
 
Naturalive Tüy Azaltıcı Losyon İçindekiler :
Isırgan Ekstaktı, Nane Ekstaktı (Urtica Diocia), Aslanpençesi Ekstaktı, İstanbul Kekiği (Origanumvulgare), Ebegömeci Yaprağı, Limon tuzu (Ciltric Acid), Kaya Tuzu), Boraks, Bitkisel Gliserin (Glycerin).
 
 
 
  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Naturalive Tüy Azaltıcı Losyon ile Benzer Ürünler

Dogaldangelsin.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır