Whey protein takviyesi yapmak istiyorsanız ve doğal bir yol arıyorsanız, doğal whey protein içeceği tam size göre. Protein içeceği içerisinde zararlı bileşenler bulunmamaktadır. Aspartam, asesülfam-K gibi yapay tatlandırıcılar, yapay aromalar, kaynağı belli olmayan hormonal etki gösterebilecek aminoasitler bulunmamaktadır. Dogaldangelsin.com olarak sizlere sunduğumuz protein içeceği doğal whey protein kaynağıdır ve doğal ham maddeler kullanılarak elde edilmiştir.

Gösterilen sonuç sayısı: 6

Kenar çubuğunu göster

Protein içeceği, doğal protein tozlarına alternatif olarak tüketebilecek sıvı bir gıdadır. Protein içeceği olarak birkaç çeşit bulunmaktadır. Protein ilaveli uht sütler de protein içeceği olarak geçmektedir fakat protein içecekleri doğrudan peynir altı suyundan üretilen, süt içermeyen içeceklere verilen genel bir addır.

Protein içeceği, protein tozuna göre vucüt tarafından daha hızlı emildiği için sporcular tarafından sıkça tercih edilmektedir. Saklama koşulları ve son kullanma tarihi gibi birkaç özen gösterilmesi gereken durum olduğu için kolay bir tercih olmasının yanı sıra bazı zorlukları da bulunmaktadır. Protein içeceği, protein tozuna göre çok daha iyi bir alternatiftir. Spor esnasında, spordan hemen önce kullanılabilir türdedir.

Protein içecekleri, içerisinde yüksek miktarda protein barındırır. Spor esnasında veya spordan hemen önce kullanıldığında etkisi maksimum düzeyde olur. Birçok protein içeceği çeşidi ve protein içeceği markaları vardır. Protein içeceği sade olabileceği gibi aromalı da tercih edilebilir.

Protein içeceği fiyatları, içerisindeki protein miktarına, markasına ve çeşidine göre değişkenlik gösterebilir. Protein içeceği satın almak istiyorsanız dogaldangelsin.com adresinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda sürekli kullanımı tercih edeceksiniz, protein içeceği – aylık paketler ürünlerimizi de inceleyebilirsiniz.