Dogaldangelsin.com

Osmanlı Sarayı 2.Abdülhamit Han Kokusu

Osmanlı Saray Kokuları - 2.Abdülhamit Han Kokusu 30 ml

Osmanlı Sarayı 2.Abdülhamit Han Kokusu

Osmanlı Saray Kokuları - 2.Abdülhamit Han Kokusu 30 ml

Stokta var
125,00 TL 89,90 TL

Saray kokuları serisinin en güzel kokularından olan 2. Abdülhamit Han kokusu erkeklerin çok kullandığı kokular arasındadır. Sandal ağacı ve amberin muhteşem uyumuyla birleşen meyve ve çiçeklerden oluşur. Oturaklı bir kokudur, etrafına güven verir. Kişide özgüven hissiyatını arttırır. Cennet bahçesinden çıkmışcasına etkili ferahlığı ve muhteşem kokusuyla adeta büyüler. 

 

Saray kokuları serisinde birçok alkolsüz esans bulunmasına rağmen sıkça tercih edilen kokulardandır. 30 ml şişe içerisinde bulunan 2. Abdülhamit Han kokusu kullanıma bağlı olarak 6-9 ay kullanılabilmektedir. Saray kokuları serisinin tamamının içerisinde sürme çubuğu bulunur. Sürme çubuğu şeklinde boyun ve el kısımlarına sürülür. Parfüm tarzında değildir.

 

Osmanlı saray kokuları nerede satılıyor diye sıkça sorulmaktadır. Tekirdağ'daki depomuzdan stoklu olarak sizlere hızlıca gönderilmektedir. Bulunduğunuz ile bağlı olarak İstanbul, Ankara, Eskişehir çevresine 1 günde; Konya, Erzurum, Diyarbakır gibi uzak illere 2 günde ulaştırılmaktadır. Osmanlı saray kokuları kullananlar genellikle iyi yorumlar yapmakta ve devamlı olarak saray kokuları serisini tercih etmektedirler. Osmanlı saray kokuları yorumlar ve görüşlerine bakarak sitemizden size uygun kokuyu seçebilirsiniz.

saray kokuları

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Dogaldangelsin.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır