Dogaldangelsin.com

Tazelen Whey Protein İçeceği - Kakaolu (8 Adet)

Tazelen Kakaolu Doğal Protein İçeceği, Lezzetli ve Sağlıklı Whey Protein Desteği(Raf Ömrü 20-22 gün)

Tazelen Whey Protein İçeceği - Kakaolu (8 Adet)

Tazelen Kakaolu Doğal Protein İçeceği, Lezzetli ve Sağlıklı Whey Protein Desteği(Raf Ömrü 20-22 gün)

Tazelen
ÜRETİMDE
59,90 TL

Whey protein takviyesi için doğal seçim tazelen doğal protein içeceği. Kakaolu tazelen doğal protein içeceği ile sağlıklı ve katkısız protein desteği artık mümkün. İçmeye hazır formu ile her zaman ve her yerde yanınızda.

 

Tazelen doğal protein içeceği içime hazır formdadır. Su yada süt ilave etmenize gerek kalmaz. Direk içebilirsiniz. Spor öncesi ve sonrası tüketiminize uygun doğal protein içeceği, bir şişesinde 30 gr whey protein, 6,5gr BCAA ve 5 gr Glutamik asit içermektedir. Aminoasit profili tamamıyla peynir altı sularından gelmektedir. Herhangi bir aminoasit ilavesi yapılmamıştır.

 

Önemli Not: Tazelen whey protein içeceğimizi üretim sonrasında gönderim yapıyoruz. Haftada 1-2 defa protein içeceği üretimi gerçekleştirilmekte ve üretim sonrasında sizlere en taze şekilde gönderim sağlamaktayız. Bu yüzden sipariş verdiğiniz tarihe bağlı olarak 2 ile 7 gün içerisinde siparişleriniz gönderilmiş olacaktır. Tazelen whey protein içeceği doğal olduğu için raf ömrü 20-22 gün kadardır.

 

Nasıl Gönderiyoruz ?: Tazelen doğal whey protein içeceğimizin en taze şekilde size ulaşması için üretim sonrasında 24 saatlik özel şoklama işlemine tabi tutulmaktadır. Gönderim sırasında -18 derecede şoklanmış buz aküleri ve özel soğukluğu muhafaza edici ambalajla birlikte gönderilmektedir. Tazelen whey protein içeceğimiz bu şekilde soğukluğunu 2-4 gün arası muhafaza edebilmektedir.

 

Tazelen doğal protein içeceği özellikleri;

- %100 Whey proteinleri içerir ve 1 şişe (300ml) 30 gr whey proteini içermektedir.

- 6,5 gr BCAA ve 5 gr Glutamik Asit içermektedir.

- İlave şeker kullanılmamıştır. İçerisinde doğal tatlandırıcı (stevia) kullanılmıştır.

- Besin değerleri tablosunda yer alan karbonhidrat değerleri sütün doğal yapısında bulunan süt şekeri (laktoz)dur.

- Düşük yağlı ve tamamen doğal bir üründür, formda kalmak isteyenlerin tercihidir.

- Yerli peynir altı sularından konsantre edilerek ve özel homojenizasyon işleminden geçirilerek elde edilir. Protein tozu kullanılmamıştır.

- Doğal probiyotikler içerdiğinden +4 derecede saklanmalıdır. pH değeri 7,35-7,45 aralığında ve nötre yakındır.

 

Doğal protein içeceği içindekiler;

Konsantre Peynir Altı Suyu, Çikolata Sosu ( İnvert şeker şurubu, su, düşük yağlı kakao tozu (soya lesitinli)), Doğal Tatlandırıcı (stevia), Asitlik Düzenleyici (sitrik asit), Yağı Azaltılmış Kakao Tozu, Keçi Boynuzu (Harnup) Özütü, Gıda Koruyucusu, Vitamin Karışımı (Vitamin A, D3 ve E)

doğal protein içeceği 

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Dogaldangelsin.com © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır