Dogaldangelsin.com

Tazelen Whey Protein İçeceği - Çilekli (8 Adet)

Tazelen Doğal Çilekli Whey Protein İçeceği ile Doğal Whey Protein Desteği (Raf Ömrü 20-22 gün)

Tazelen Whey Protein İçeceği - Çilekli (8 Adet)

Tazelen Doğal Çilekli Whey Protein İçeceği ile Doğal Whey Protein Desteği (Raf Ömrü 20-22 gün)

Tazelen
ÜRETİMDE
59,90 TL

Doğal whey protein kaynağı tazelen doğal whey protein içeceği burada. Çilekli ve enfes tadıyla tazelen doğal whey protein içeceği protein takviyenizde vazgeçilmeziniz olacak. Tazelen doğal whey protein içerisinde yapay tatlandırıcı, yapay aroma ve kaynağı belli olmayan protein tozları içermemektedir.

 

Tazelen doğal whey protein içeceği, Türkiye' de üretilen peynirlerin arda kalan peynir altı sularının konsantre edilmesi ve sonrasında homojenize edilmesiyle elde edilir. Doğal whey protein kaynağı olarak kullanabileceğiniz, saf, sağlıklı ve hazır bir protein içeceğidir.

 

Önemli Not: Tazelen whey protein içeceğimizi üretim sonrasında gönderim yapıyoruz. Haftada 1-2 defa protein içeceği üretimi gerçekleştirilmekte ve üretim sonrasında sizlere en taze şekilde gönderim sağlamaktayız. Bu yüzden sipariş verdiğiniz tarihe bağlı olarak 2 ile 7 gün içerisinde siparişleriniz gönderilmiş olacaktır. Tazelen whey protein içeceği doğal olduğu için raf ömrü 20-22 gün kadardır.

 

Nasıl Gönderiyoruz ?: Tazelen doğal whey protein içeceğimizin en taze şekilde size ulaşması için üretim sonrasında 24 saatlik özel şoklama işlemine tabi tutulmaktadır. Gönderim sırasında -18 derecede şoklanmış buz aküleri ve özel soğukluğu muhafaza edici ambalajla birlikte gönderilmektedir. Tazelen whey protein içeceğimiz bu şekilde soğukluğunu 2-4 gün arası muhafaza edebilmektedir.

 

Tazelen doğal whey protein içeceği özellikleri;

- %100 Whey proteinleri içerir ve 1 şişe (300ml) 30 gr whey proteini içermektedir.

- 6,5 gr BCAA ve 5 gr Glutamik Asit içermektedir.

- Şeker ilave edilmemiştir. Karbonhidrat kaynağı süt şekeri yani laktozdur.

- Tatlandırıcı olarak doğal tatlandırıcı stevia kullanılmaktadır. 

- Düşük yağlı ve tamamen doğal bir üründür, formda kalmak isteyenlerin tercihidir.

- Doğal whey protein içeceği yerli peynir altı sularından konsantre edilerek ve özel homojenizasyon işleminden geçirilerek elde edilir. Protein tozu kullanılmamıştır.

- Doğal probiyotikler içerdiğinden +4 derecede saklanmalıdır. pH değeri 7,35-7,45 aralığında ve nötre yakındır.

 

Protein içeceği içindekiler;

Konsantre Peynir Altı Suyu, Çilek Sosu (Çilek suyu konsantresi, su, havuç suyu konsantresi, asitlik düzenleyici (sitrik asit), stabilizör (ağaç reçinesi gliserol esteri), gıda koruyucusu, doğal tatlandırıcı (stevia), keçi boynuzu (harnup) özütü, vitamin karışımı ( Vitamin A, D3 ve 3)

doğal whey protein

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Dogaldangelsin.com © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır