Dogaldangelsin.com

Tazelen Süzme Yoğurt - 8 Adet

Dünya'da İlk! Tazelen Yüksek Proteinli Süzme Yoğurt(Raf Ömrü 40 gün)

Tazelen Süzme Yoğurt - 8 Adet

Dünya'da İlk! Tazelen Yüksek Proteinli Süzme Yoğurt(Raf Ömrü 40 gün)

Tazelen
ÜRETİMDE
46,90 TL

Düşük yağ ve yüksek protein içeren tazelen süzme yoğurt ile sağlıklı öğünler sizi bekliyor. Süzme yoğurt içerisinde bulunan yüksek protein değeri, protein takviyesine ihtiyacı olanlar için ve sağlıklı yaşamaya özen gösterenler için birebir. 

 

Tazelen süzme yoğurt ambalajı 200 gr şeklindedir ve içerisinde 20 gr protein bulunmaktadır. Süzme yoğurt içerisinde bulunan proteinlerin fraksiyonu %60 whey proteini ve %40 kazein proteini şeklindedir. Dünya'da yoğurt üretimi sırasında %60 whey proteinine ulaşan farklı bir firma bulunmuyor. Bu yüzden tazelen yüksek proteinli süzme yoğurt ürettiğimiz için gurur duyuyoruz.

 

Önemli Not: Tazelen yüksek proteinli süzme yoğurtlarımızı üretim sonrasında gönderim yapıyoruz. 15 Günde 1-2 defa süzme yoğurt üretimi gerçekleştirilmekte ve üretim sonrasında sizlere en taze şekilde gönderim sağlamaktayız. Bu yüzden sipariş verdiğiniz tarihe bağlı olarak 2 ile 7 gün içerisinde siparişleriniz gönderilmiş olacaktır. Tazelen yüksek proteinli süzme yoğurt ürünlerinin raf ömrü 40 gündür.

 

Nasıl Gönderiyoruz ?: Tazelen yüksek proteinli süzme yoğurt ürünümüz size en taze şekilde size ulaşması için üretim sonrasında gönderilmektedir. Gönderim sırasında -18 derecede şoklanmış buz aküleri ve özel soğukluğu muhafaza edici ambalaj ile birlikte gönderilmektedir. Tazelen yüksek proteinli süzme yoğurt bu şekilde soğukluğunu 2-4 gün arası muhafaza edebilmektedir.

tazelen süzme yoğurt

Yüksek proteinli süzme yoğurt içerisinde ekstra protein tozu kullanılmamıştır. Tamamı yerli olan fabrikamızda elde edilmekte olan süt ürünlerinden ve taze şekilde el değmeden işlenmektedir. Kapalı ve otomasyon sisteminde paketlemesi gerçekleşmektedir.

 

Tazelen doğal yüksek proteinli süzme yoğurt içerisinde; Yağı Azaltılmış Süt, Peynir Altı Suyu Konsantresi ve Yoğurt Kültürü kullanılmaktadır, başka hiçbir hammadde kullanılmamıştır, tamamen doğal ve sağlıklıdır. Tatlandırıcı ve gluten içermez, bu yüzden glutene hassasiyeti olanlarda rahatlıkla kullanabilirler.

 

Tüketime hazır kaşıklı olan ambalajıyla tazelen yüksek proteinli süzme yoğurt istediğiniz her yerde sizinle. 1 porsiyonu normal bir kişinin günlük protein ihtiyacının %40 'ını karşılamaktadır. Tüketime hazır bir üründür, tokluk hissi verir.

 

Ürünümüz içerisinde yağ oranı %3 'dür ve 100 gr tazelen süzme yoğurt yalnızca 85 kcal enerji barındırır. Afiyetle ve sağlıkla tüketin :)

 

 

 

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Dogaldangelsin.com © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır