Dogaldangelsin.com

Tazelen Whey Protein İçeceği - Karışık (8 Adet)

Tazelen Doğal Whey Protein İçeceği Tüm Çeşitler Tek Pakette (Raf Ömrü 20-22 gün)

Tazelen Whey Protein İçeceği - Karışık (8 Adet)

Tazelen Doğal Whey Protein İçeceği Tüm Çeşitler Tek Pakette (Raf Ömrü 20-22 gün)

Tazelen
ÜRETİMDE
59,90 TL

Tazelen whey protein içeceğini daha önce denememişseniz ve whey protein desteği için nasıl olabileceğini merak ediyorsanız, tüm çeşitler bir pakette. Tazelen whey protein içeceği karışık paketinde 8 adet ürün bulunmaktadır. Sade, Çilek, Çikolata ve Muzlu whey protein içeceği çeşitlerinin herbirinden 2şer adet ürün gönderilmektedir.

 

Tazelen whey protein içeceğinin tadını merak ediyorsanız, içimi, lezzeti ve kıvamı hakkında aklınızda sorular varsa, bu paket tam size göre. Dilerseniz müşteri temsilcilerimizle görüşerek tazelen whey protein içeceği karışık paketin içeriğini dilediğiniz gibi değişebilirsiniz.

 

Önemli Not: Tazelen whey protein içeceğimizi üretim sonrasında gönderim yapıyoruz. Haftada 1-2 defa protein içeceği üretimi gerçekleştirilmekte ve üretim sonrasında sizlere en taze şekilde gönderim sağlamaktayız. Bu yüzden sipariş verdiğiniz tarihe bağlı olarak 2 ile 7 gün içerisinde siparişleriniz gönderilmiş olacaktır. Tazelen whey protein içeceği doğal olduğu için raf ömrü 20-22 gün kadardır.

 

Nasıl Gönderiyoruz ?: Tazelen doğal whey protein içeceğimizin en taze şekilde size ulaşması için üretim sonrasında 24 saatlik özel şoklama işlemine tabi tutulmaktadır. Gönderim sırasında -18 derecede şoklanmış buz aküleri ve özel soğukluğu muhafaza edici ambalajla birlikte gönderilmektedir. Tazelen whey protein içeceğimiz bu şekilde soğukluğunu 2-4 gün arası muhafaza edebilmektedir.

 

Ürün içerikleri hakkında detaylı bilgileri tazelen ürünlerinin içerisine girerek öğrenebilirsiniz.

 

Tazelen protein içeceği özellikleri;

- %100 Whey proteinleri içerir ve 1 şişe (300ml) 30 gr whey proteini içermektedir.

- 6,5 gr BCAA ve 5 gr Glutamik Asit içermektedir.

- Düşük yağlı ve tamamen doğal bir üründür, formda kalmak isteyenlerin tercihidir.

- Yerli peynir altı sularından konsantre edilerek ve özel homojenizasyon işleminden geçirilerek elde edilir. Protein tozu kullanılmamıştır.

- Doğal probiyotikler içerdiğinden +4 derecede saklanmalıdır. pH değeri 7,35-7,45 aralığında ve nötre yakındır.

protein içeceği

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Dogaldangelsin.com © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır