Dogaldangelsin.com

Tazelen Whey Protein İçeceği - 3 Aylık Abonelik

Tazelen Doğal Whey Protein İçeceği Abonelik Paketi ( Her Hafta Gönderim)

Tazelen Whey Protein İçeceği - 3 Aylık Abonelik

Tazelen Doğal Whey Protein İçeceği Abonelik Paketi ( Her Hafta Gönderim)

Tazelen
ÜRETİMDE
709,90 TL

Tazelen whey protein içeceği tek seferlik paketleri daha önce denemiş ve memnun kalmış, düzenli olarak tüketmek isteyen müşterilerimizden gelen yoğun talepler doğrultusunda abonelik paketi sistemini sizler için oluşturduk. Düzenli bir şekilde, her hafta tekrar sipariş verip kontrol etme zahmeti olmadan tazelen whey protein içeceğine kolay bir şekilde abone olabilirsiniz.

Bir sefer sipariş verin, tazelen whey protein içeceği seçtiğiniz süre boyunca her hafta size özenle paketlenip gönderilsin. Ve bu kolaylıkla birlikte aynı zamanda tek seferlik siparişlere göre tasarruf edin. 

 

Önemli Not: Tazelen whey protein içeceğimizi üretim sonrasında gönderim yapıyoruz. Haftada 1-2 defa protein içeceği üretimi gerçekleştirilmekte ve üretim sonrasında sizlere en taze şekilde gönderim sağlamaktayız. Bu yüzden sipariş verdiğiniz tarihe bağlı olarak 2 ile 7 gün içerisinde siparişleriniz gönderilmiş olacaktır. Tazelen whey protein içeceği doğal olduğu için raf ömrü 20-22 gün kadardır.

 

Nasıl Gönderiyoruz ?: Tazelen doğal whey protein içeceğimizin en taze şekilde size ulaşması için üretim sonrasında 24 saatlik özel şoklama işlemine tabi tutulmaktadır. Gönderim sırasında -18 derecede şoklanmış buz aküleri ve özel soğukluğu muhafaza edici ambalajla birlikte gönderilmektedir. Tazelen whey protein içeceğimiz bu şekilde soğukluğunu 2-4 gün arası muhafaza edebilmektedir.

 

Ürün içerikleri hakkında detaylı bilgileri tazelen ürünlerinin içerisine girerek öğrenebilirsiniz.

 

Tazelen protein içeceği özellikleri;

- %100 Whey proteinleri içerir ve 1 şişe (300ml) 30 gr whey proteini içermektedir.

- 6,5 gr BCAA ve 5 gr Glutamik Asit içermektedir.

- Düşük yağlı ve tamamen doğal bir üründür, formda kalmak isteyenlerin tercihidir.

- Yerli peynir altı sularından konsantre edilerek ve özel homojenizasyon işleminden geçirilerek elde edilir. Protein tozu kullanılmamıştır.

- Doğal probiyotikler içerdiğinden +4 derecede saklanmalıdır. pH değeri 7,35-7,45 aralığında ve nötre yakındır.

protein içeceği

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Dogaldangelsin.com © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır