Dogaldangelsin.com

Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Roll On Deodorant

Yeşilmarka Tüy Azaltıcı Deodorant - Ter Kokusuna ve Tüy Problemine Çözüm - Türkiye'de İLK!

Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Roll On Deodorant

Yeşilmarka Tüy Azaltıcı Deodorant - Ter Kokusuna ve Tüy Problemine Çözüm - Türkiye'de İLK!

Yeşilmarka
Stokta var
40,00 TL 29,90 TL

Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Roll On Deodorant – Türkiye’de İLK!

Hem Tüylerinizi Azaltın, Hem de Ter Kokusunu Ortadan Kaldırın!

 

Tüy azaltıcı deodorant özel formüle edilmiş yapısı sayesinde ter kokusunu ortadan kaldırmaya ve tüylerin incelmesine, daha geç çıkmasına yardımcı olur. Tüy alımını kolaylaştırır ve tüy alım sıklığını azaltır. Tüy alım sonrası ihtiyaç duyduğunuz bakımı yapar, tüy kalınlığını ve görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

 

Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Deodorant koltuk altında koku yapan bakterilerinin gelişimini engelleyerek,  ter kokusunu engeller. Koltuk altı gözeneklerini tıkamaz. Yeşilmarka doğal tüy azaltıcı deodorant içerisinde bulunan aktif maddeler tüylerin uzamasından ve beslenmesinden sorumlu tüy folikülleri üzerine etki eder. Tüy foliküllerinin büyümesini ve aktivitesini yavaşlatarak, tüy uzamasına kökünden çözüm sağlar.

 

Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Aktiflerimiz Nasıl Çalışır?

Tüylerin kalınlığı ve büyüme hızı tüylerin tüy folikülleri ile ilgilidir. Foliküllerin aktivitesi ve büyümesi engellenirse, tüy uzama hızı, tüy kalınlığı ve tüy büyümesi yavaşlayacaktır. Sonuç olarak daha yavaş ve daha ince büyüyen ve kolay alınan tüyler ortaya çıkacaktır.

tüy azaltici

Yukarıda gösterildiği gibi Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Deodorantta kullandığımız aktif maddeler tüy uzama hızı üzerine etki etmek ve uzama hızındaki yavaşlatmaya yardımcı olmaktadır.

 

A: Kontrol B: Tüy Azaltıcı Aktif Maddelerimizin Etkisinin Sonucudur. Yeşilmarka tüy azaltıcı deodorant da bulunan aktif maddeler sayesinde; iki tüy alımı arasındaki süre uzar yani tüy alım sıklığı azalır, daha uzun süre pürüzsüz ve bakımlı cilt görünümüne destek verir.

 

Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Deodorant;

-Tüy alım sıklığını ve tüy büyüme hızı azaltmaya yardımcı olur.

-Tüy alım işleminin zararlarını azaltarak, daha pürüzsüz ve bakımlı bir cilde vesile olur. Tüylerin görünümünü ve kalınlığı azaltmaya yardımcı olur.

-Tüy alımından sonra cildinizin gereksinim duyduğu bakımı sağlar. Alkol içermediğinden tahriş etmez, yanma hissi oluşmaz.

-Doğal içeriğinden dolayı opak renge sahiptir. Renklendirici içermez.

 

Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Deodoranttaki Bitkisel Aktif Maddelerimizin;

1)   Tüylerdeki Keratin Üzerine Etkileri

Keratin tüyün içerisinde bulunan ve tüye dayanıklılık sağlayan ve suda çözünmeyen proteindir. Keratin vücudumuzun her bölgesinde bulunur. Keratin proteinin oranının azalması tüy azalması anlamına gelmektedir. Ürünümüzde bulunan aktif maddeler keratin yapısını yaşam döngüsünü bozmakta ve yaşam döngüsünü yavaşlatmaya yardımcı olmaktadır.

tüy azaltıcı

Uygulama sonrasında protein yapısının %50 sinden fazlası hayatını yitirmiştir.

 

2)   Kıl Büyüme Hızına Olan Etkisi (Kıl foliküllerinde yapılan Vitro Test)

Klinik testimizde kıl folikülleri üzerine araştırma yapılmıştır. Kıl foliküllerinin büyümesinin engellemesi ve gelişimin engellenmesi değerlendirilmiştir. 17 gönüllüden alınan kıl numuneleri ile laboratuvar ortamında özel besi yerlerinde geliştirilmiştir ve tüy azaltıcı bitkisel aktifimizin etkinliği test edilmiştir.

tüy azaltıcı

Kıl foliküllerindeki mitoz aktivitenin (gelişim/bölünme) aktivitesinin azalması boyama metodu ile incelenmiştir ve 3 günün sonunda folikül yapısında yaşanan değişme yukarıda gözükmektedir. Yeşilmarka doğal tüy azaltıcı deodorantta yer alan bitkisel aktifler tüy foliküllerinin gelişimini durdurmaya ve azaltmaya yardımcı olmaktadır.

tüy azaltıcı

Uygulama sonrasında besi yerinde geliştirilen kıl foliküllerinin büyüme hızında azalma olmuştur. Bitkisel aktif maddenin 3 günlük kullanımıyla %49, 7 günlük kullanımı ile ise %69 büyüme hızında azalma meydana gelmiştir. Aktif maddemizin kıl büyüme hızına olan etkisi klinik olarak test edilmiştir.

 

21 gönüllü üzerinde deney yapılmıştır. Gönüllülerimiz 18-45 yaş arasında rastgele seçilmiştir. Tüy alımı (traş olarak) sonrasında tüy azaltıcı aktiflerimiz uygulanmış ve sonuçlar gözlenmiştir.

 

tüy azaltıcı deodorant

 

Uygulamanın 28. Gününde tüy azaltıcı deodorant da bulunan bitkisel aktif maddelerimiz, tüy görünürlüğü, tüy sıklığı ve tüy büyümesi üzerine azaltıcı etki göstermiştir. 21 gönüllü üzerinde yapılan test sonucunda kısa süreli seansla beraber tüy büyüme hızı %12 azalma gözlemlenmiştir.

tüy azaltıcı deodorant

Yeşilmarka Doğal Tüy Azaltıcı Deodorant

-Aluminyum klorohidrat ve Aluminyum zirkonyum İÇERMEZ!

-Ter bezlerini tıkamadan ter kokusunu önlemeye yardımcı olur. Vücudun doğal dengesini bozmaz. Koltuk altında bakteri gelişimini doğal mineral içeriğiyle engelleyerek, ter kokusunu önlemeye yardımcı olur.

-Tüy azaltıcı özel bitkisel aktifler içerir. Doğal içeriğiyle tüyleri azaltmaya ve ter kokusunu engellemeye yardımcı olur.

-24-48 saat boyunca ter kokusunu engellemeye yardımcı olur.

-Alkol ve Alkol türevleri içermez. Özenle seçilmiş doğal mineral ve bitkilerden üretilmiştir. Hiçbir sentetik kimyasal içermez. Organik hammaddeler içerir.

-Parafin, Vazelin, Paraben, EDTA, Parfüm, Boya, TEA İÇERMEZ! Koruyucu katkı maddesi İÇERMEZ!

-Kadın, erkek ve çocuk için idealdir.

-Tüy azaltıcı Gimdes’ten helal sertifikasına sahiptir.

-Doğal içeriği sayesinde teninizde beyaz kalıntı bırakmaz, yapışmaz ve leke yapmaz.

-24 Saat etkin ve sağlıklı şekilde ter kokusunu önler.

-Gimdes helal sertifikası sahiptir.

 

Tüy Azaltıcı Kullanımı: Kullanmadan önce çalkalayınız. Roll on’un koltuk altınızda yukarı aşağı hareketlerle uygulayınız. Kullanıma temizlenmiş ciltte başlanmalıdır. Günlük uygulama için idealdir. Tüy azaltıcı etkinin en etkili şekilde görülebilmesi için tüylerin alımından sonra kullanılmalıdır. Aktif maddelerimiz tüy kökleri üzerine etkilidir. Tüylerin uzunluğunun artması, aktif maddelerimizin etkisini azaltacaktır.

Tüy Azaltıcı Deodorant İçindekiler: Aqua,  Glycerin, Potassium Alum, Xanthan Gum, Pentylene Glycol, Gymnema Sylestre Leaf Extract, Aroma

tüy azaltıcı

 

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Dogaldangelsin.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır