Dogaldangelsin.com

Haccer Vücut Bakım Kremi

Haccer Vücut Bakım Kremi 100ml

Haccer Vücut Bakım Kremi

Haccer Vücut Bakım Kremi 100ml

Stok Tükendi
60,00 TL 39,99 TL

Vücut bakım ürünleri arasındaki en önemli kozmetik ürünlerinden biri de kremlerdir. Vücut kremi seçerken içinde zararlı kimyasallar olmamasına dikkat etmelisiniz.  Haccer vücut bakım kremi ile güvenle bakımın tadını çıkarın. El ve vücut bakımınızda haccer vücut bakım kremi tercih edilebilir. Haccer vücut kremi doğal içeriği ile cildinizin bakımını yapar, kuru derinin nem dengesini geri kazanmasına yardımcı olur. Haccer vücut kremi cildinizin esnekliğini arttırarak çatlaklarla savaşmak için özel olarak üretilmiştir. Cildinizin sıkılaşması ve pürüzsüzleşmesinde haccer vücut kremi oldukça yardımcı olacaktır. Haccer vücut kremi 100 ml'dir.

 

Haccer Vücut Bakım Kremi Kullanım Talimatı: Her banyodan sonra ya da vücudunuzun ihtiyacına göre masaj yaparak temiz cilde uygulayınız. İhtiyaca göre dirsek gibi sert bölgelerde günde birkaç kez kullanılabilir.

Haccer Vücut Kremi İçeriği: Aqua, Olea Europaea Oil, Sesamum İndicum Oil, Beeswax, Pyrus Mallus Extract, Equisetum Arvense, Aetheroleum Limonis, Vanilla Planifolia Andr, Sodium Benzoate.

vücut kremi

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Dogaldangelsin.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır