Dogaldangelsin.com

Tazelen Whey Protein İçeceği - Muzlu (8 Adet)

Tazelen Muzlu Doğal Whey Protein İçeceği ile Lezzetli Protein Desteği (Raf Ömrü 20-22 gün)

Tazelen Whey Protein İçeceği - Muzlu (8 Adet)

Tazelen Muzlu Doğal Whey Protein İçeceği ile Lezzetli Protein Desteği (Raf Ömrü 20-22 gün)

Tazelen
ÜRETİMDE
59,90 TL

Whey protein içeceği, yüksek besin değerine sahip ve hızlı emilen peynir altı suyu proteinleri içerir. Tazelen whey protein içeceği muzlu seçeneğiyle gerçek muz tadı ile protein desteği sağlar. Şişesinde 30gr protein, 6,5 gr BCAA ve 5 gr Glutamik asit içerir.

 

Tazelen muzlu doğal whey protein içeceği, içerisinde gerçek muz konsantresi bulunmaktadır, bu sayede whey protein desteği alırken lezzetli bir içim yapmanız mümkün.  Tazelen muzlu whey protein içeceği Aspartam, Asesulfam-K içermez, ilave şeker içermez, doğal tatlandırıcı olan stevia içerir.

 

Önemli Not: Tazelen whey protein içeceğimizi üretim sonrasında gönderim yapıyoruz. Haftada 1-2 defa whey protein içeceği üretimi gerçekleştirilmekte ve üretim sonrasında sizlere en taze şekilde gönderim sağlamaktayız. Bu yüzden sipariş verdiğiniz tarihe bağlı olarak 2 ile 7 gün içerisinde siparişleriniz gönderilmiş olacaktır. Tazelen whey protein içeceği doğal olduğu için raf ömrü 20-22 gün kadardır.

 

Nasıl Gönderiyoruz ?: Tazelen doğal whey protein içeceğimizin en taze şekilde size ulaşması için üretim sonrasında 24 saatlik özel şoklama işlemine tabi tutulmaktadır. Gönderim sırasında -18 derecede şoklanmış buz aküleri ve özel soğukluğu muhafaza edici ambalajla birlikte gönderilmektedir. Tazelen whey protein içeceğimiz bu şekilde soğukluğunu 2-4 gün arası muhafaza edebilmektedir.

 

Tazelen protein içeceği özellikleri;

- Peynir altı suyu proteini olan serum proteinleri içerir, yani %100 whey proteinleri içermektedir. 

- 1 şişe (300ml) 30 gr whey proteini içermektedir.

- Şişesinde 6,5 gr BCAA ve 5 gr Glutamik Asit içermektedir.

- Düşük yağlı ve tamamen doğal bir üründür, formda kalmak isteyenlerin vazgeçilmez tercihi olacaktır.

- Yerli peynir altı sularından konsantre edilerek ve özel homojenizasyon işleminden geçirilerek elde edilir. Protein tozu kullanılmamıştır. Bu yöntemi Türkiye' de başka kullanan bir firma bulunmamaktadır.

- Doğal probiyotikler içerdiğinden +4 derecede saklanmalıdır. İçerisinde bulunan probiyotik bakteriler bağırsak sisteminin desteklenmesini sağlar.

-pH değeri 7,35-7,45 aralığında ve nötre yakındır. Vücut pH değerine uygundur. Spor sonrası düşen vücut pH' sının dengeye gelmesine yardımcı olur. 

 

Tazelen Muzlu Doğal Whey Protein İçeceği içindekiler;

Konsantre Peynir Altı Suyu, Muz Sosu (muz suyu konsantresi, su, aroma, asitlik düzenleyici), Doğal Tatlandırıcı (stevia), Gıda Koruyucusu (E202), Vitamin Karışımı (A, D3 ve E Vitamini)

whey protein içeceği

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Dogaldangelsin.com © 2018 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır