Dogaldangelsin.com

Yeşilmarka

Yeşilmarka

Düşünün, sizin ve ailenizin sağlığınızı sizden daha fazla düşünen bir marka olsun. Bu marka tüm ürettiği ürünlerin içeriğinde sağlığa zararlı hiçbir bileşen olmasın, zararlı katkı maddeleri içermesin, yapay hammaddeler kullanmasın. Ayrıca dini hassasiyetlerinizi de düşünsün, alkol içermesin ve helal sertifikalı olsun. Tüm ürünleri, doğal, bitkisel içerikli, sağlıklı kısacası yeşil ürünler olsun. İşte bu hayalle "Yeşilmarka" firmamız doğdu.

Yeşilmarka ürünlerimizde SLS, SLES, paraben, formaldehit gibi zararlı kimyasallar bulunmuyor, aluminyum zirkonyum gibi kansere davetiye getirecek bileşenlerde yok. Yeşil Marka sağlıklı yaşam ürünlerimizde doğal hammaddeler, organik yağlar, bitkilerden elde edilmiş aktifler kullanılmaktadır. Yapay koruyucu, yapay ve sağlığa zararlı katkı maddesi bulunmamaktadır. 

Yeşil Marka Dogaldangelsin.com 'un da bünyesinde bulunduğu Emsay Group' un bir markasıdır. Bayilik ve satış temsilciliği için lütfen 0850 495 0 975 nolu hattan bize ulaşınız yada talebinizi iletisim@dogaldangelsin.com adresine gönderiniz.

yeşil marka doğal roll on deodorant

 

Göster:
Sırala:
23 sonuçtan 1 ile 23 arası görüntüleniyor.

Dogaldangelsin.com © 2020 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır