Dogaldangelsin.com

Yeşilmarka Doğal Roll On Deodorant - Gül

Gerçek Gül Suyu İçeren Yeşilmarka Doğal Deodorant

Yeşilmarka Doğal Roll On Deodorant - Gül

Gerçek Gül Suyu İçeren Yeşilmarka Doğal Deodorant

Yeşilmarka
Stokta var
25,00 TL 19,90 TL

Yeşilmarka doğal deodorant özenle seçilmiş doğal mineral ve bitkilerden üretilmiştir. İçerdiği doğal hammadeler sayesinde ter kokusu oluşumuna neden olan bakterilerin gelişimini engelleyerek, ter kokusunu engellemeye yardımcı olur. Gül kokulu yeşilmarka doğal deodorant %100 doğal gül suyu içermektedir. Gülün doğallığını ve güzelliğe olan faydalarını içerir. Ayrıca içerdiği özel gül özleriyle de daha etkili gül kokusu sağlar.

 

Yeşilmarka doğal deodorant koltuk altı gözenekleri tıkayabilen Alüminyum Zirkonyum ve Alüminyum Klorohidrat gibi kimyasallar bulunmamaktadır. Doğal deodorant çeşitlerimizde parfüm kullanılmamaktadır. Kokularımız bitkinin doğal yağlarından ve aromalarından elde edilmektedir.

 

Yeşilmarka doğal deodorantlar, özel ve doğal içeriği sayesinde teninizde beyaz kalıntı ve leke bırakmaz, kullanım sonrası ferahlık sağlar. Yapışkan his bırakmaz. 

 

Doğal deodorant çeşitlerimizin hiçbirinde etil alkol ve sentetik alkol türevleri kullanılmamaktadır. Sentetik, zararlı kimyasallar üretim tesisimizden içeri dahi girememektedir. Yeşilmarka doğal deodorant koruyucu katkı maddesi İÇERMEZ!

 

Yeşilmarka doğal deodorantlar 48 Saate Kadar ter kokusunu engellemeye yardımcı olur. Terlemeyi engellemez. Sağlıklı bireyin nefes alma sistemi olan koltuk altı gözeneklerini kapatmaz. Terlemeyle birlikte ter kokusuna sebep olacak bakteriyel ortamın gelişimini doğal yollarla elde ederek, ter kokusunun oluşmasını engeller.

 

Doğal deodorant ürünlerimiz kadın, erkek ve çocuk için idealdir. Parafin, Vazelin, Paraben, EDTA, Parfüm, Boya, TEA İÇERMEZ!

 

Gimdes’ten helal sertifikasına sahiptir.

 

Yeşilmarka Doğal Deodorant Kullanımı: Kullanmadan önce çalkalayınız, sonra yukarı aşağı hareketlerle koltuk altınıza uygulayınız. Kullanıma temizlenmiş ciltte yani banyo sonrasında başlanmalı ve hergün tekrarlanmalıdır.

Yeşilmarka Doğal Deodorantlarımızın Kokusuz, Bergamot Kokulu, Gül Kokulu, Lavanta Kokulu ve Şeftali Kokulu (Tüy Azaltıcı Deodorant) Çeşitleri Mevcuttur. Gül kokulu çeşidimizde %100 doğal gül suyu içerir, Lavanta kokulu çeşidimiz %100 doğal lavanta yağı İçerir.

 

Yeşilmarka Doğal Deodorant İçindekiler: Aqua,  Glycerin, Potassium Alum, Rosa Damascena Flower Water, Xanthan Gum, Aroma. 

doğal deodorant

  •  Bu ürünle ilgili yorum yapabilirsiniz

Dogaldangelsin.com © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır